O nas
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Slider 7
Slider 8
Slider 9
Slider 10
Slider 11
Slider 12
Slider 13
slide-1
KIK ECO LAB
Kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska
slide-2n
Pozwolenie zintegrowane/IPPC
slide-3n
Karta informacyjna przedsięwzięcia
slajd4_dark

Decyzja środowiskowa/ decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach

slajd5_dark

Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko

slajd6_dark

Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na obszar Natura 2000

slajd7_dark

Pozwolenie wodnoprawne/ operat wodnoprawny

slajd8_dark

Pozwolenie na przetwarzanie odpadów

slajd9_dark

Pozwolenie na zbieranie odpadów

slajd10_dark

Pozwolenie na wytwarzanie odpadów

slajd11_dark

Pozwolenie na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza

slajd12_dark

Inwentaryzacja drzewostanu

slajd13_dark

Analiza terenów pod kątem możliwości realizacji inwestycji

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Strona Główna » O nas

Kilka słów o nas

Wiatraki

Firmę Kik Eco Lab tworzą absolwenci Ochrony Środowiska Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Działamy na rynku już od 2011 roku, ciągle zwiększając nasze kompetencje oraz pogłębiając wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii pozwalających na połączenie ochrony środowiska oraz inwestycji budowlanych różnego rodzaju. Dzięki ciągłemu samodoskonaleniu się nasza firma zyskuje coraz większe grono klientów zainteresowanych zrównoważonym rozwojem i inwestycjami mającymi na uwadze również ochronę otaczającego nas środowiska naturalnego. Skuteczność, jaką gwarantujemy w uzyskiwaniu pozytywnych decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach sprawiła, że z wieloma klientami współpracujemy już przez kilka lat nieprzerwalnie realizując liczne projekty.

Nasze doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i braku oporów przed podejmowaniem nowych wyzwań, posiadamy bogate doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji środowiskowych, dla różnego rodzaju inwestycji. Tak liczne realizacje sprawiły również, że możemy pochwalić się nie tylko teoretyczną ale również praktyczną wiedzą. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować przy realizacji takich inwestycji jak np.:

Różnorodność inwestycji, w których mieliśmy okazję brać udział potwierdza, że świetnie odnajdujemy się w każdej branży, zarówno podczas realizacji niewielkich inwestycji, jak i tych długoletnich i skomplikowanych. Dokumentację środowiskową wykonujemy w oparciu o profesjonalne oprogramowanie zgodne z Polskimi oraz Unijnymi Normami.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy pasjonatami szeroko pojętej ochrony środowiska oraz przyrody, cenimy model zrównoważonego rozwoju, w którym przemysł i środowisko znajdują wspólny język. To właśnie dlatego, nasza praca jest dla nas przyjemnością i wykonujemy ją z najwyższym zaangażowaniem. Z chęcią dzielimy się wiedzą i umiejętnościami podczas współpracy z Klientami. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc podczas realizacji całej inwestycji. Nasze usługi są kierowane do firm z różnych branż. Dodatkowo do współpracy z nami zapraszamy również zaprzyjaźnionych pracowników naukowych uczelni wyższych (w zależności od indywidualnych potrzeb projektów, nad którymi pracujemy), którzy podobnie jak my są miłośnikami naturalnego środowiska.

Przemysł a środwisko

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami, które przedstawione zostały w zakładce: „REALIZACJE” oraz z referencjami od naszych stałych klientów, które znajdują się w zakładce Nasi Klienci.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie współpracy z nami oraz tego, w czym możemy Państwu pomóc podczas realizacji różnorodnych inwestycji, zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy z chęcią udzielimy wszelkich informacji oraz rozwiejemy Państwa wątpliwości dotyczące łączenia kwestii ochrony środowiska z nowoczesnym budownictwem.

PARTNERZY

Ferma piolunka logo

Ferma Piołunka